"Król Egzotyki" - zniżki i benefity na ofertę Egzotyka 2019/20 tylko do 31.07

 

Szanowni Państwo,

 

 

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji dotyczącej oferty „Egzotyka 2019/20”, która obowiązuje do 31.07! W promocji „Król Egzotyki” proponuje bardzo atrakcyjne rabaty na całą ofertę, oraz dodatkowe ekstra zniżki na GAMBIĘ oraz KENIĘ. Oprócz tego Klienci mogą liczyć na specjalne benefity.

 

 

 

1). Wybrane egzotyczne kierunki jeszcze taniej!

 

 

 

Tylko do 31.07 imprezy z wylotami do Gambii (Banjul), oraz Kenii (Mombasa) mają dodatkowe ekstra rabaty! W promocji znajdują się zarówno wycieczki objazdowe, w wersji 7+7, jak i wczasy. Korzystając z okazji przypominamy, że wyloty z Katowic do Gambii i Kenii na sezon Zima 2019/20 zostały potwierdzone, zatem zachęcamy do sprzedaży.

 

 

 

2). Dodatkowe benefity na całą ofertę „Egzotyka 2019/20”:

 

 

 

·        PARKING PRZY WYBRANYM LOTNISKU TYLKO ZA 1 ZŁ!

·        GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI W WERSJI „KOMFORT” TYLKO ZA 1 ZŁ!

OFERTA SPECJALNA!

 

Hotel ARTEMIS **** (Kreta, Hersonissos).

Idealny miejski hotel dla młodych singli i par. Przyjemna atmosfera oraz piękne, odnowione wnętrza są głównymi atutami hotelu. Obiekt zlokalizowany jest w najbardziej rozrywkowej miejscowości turystycznej Krety. W sąsiedztwie hotelu zlokalizowane są liczne bary, tawerny oraz dyskoteki. Przyjemna, piaszczysta plaża, zlokalizowana jest w odległości 100 metrów od obiektu.

 

Cena już od 1550 zł/os. za tydzień pobytu.

ZAPRASZAMY!